Maluch Zielony Domek

MG 2865                      Maluch  "Zielony Domek"

Żłobek  (1 -2,5 lat)

25-671 Kielce, ul. Batalionów Chłopskich 141 B

Tel. 693 032 597

- to druga gałąź naszej działalności obok działalności typowo przedszkolnej „ZIELONEGO DOMKU” . Jesteśmy do dyspozycji w razie potrzeby zajęcia się państwa dzieckiem, czy to na godzinę, dzień, tydzień , czy każdy inny czas potrzebny do załatwienia ważnej sprawy lub w okresie, gdy z jakiegoś powodu dziecku nagle trzeba znaleźć inną opiekę. Można na nas liczyć w czasie ferii i wakacji.
Wszystkie jesteśmy nauczycielkami i opiekunkami całym sercem i z powołania… i nic , co dziecięce nie jest nam obce .
Krótko mówiąc: „… fachowo… opiekujemy się dziećmi troskliwie, nauczamy cierpliwie, karmimy zdrowo, zabawiamy radośnie, obserwujemy, kształtujemy, zachęcamy, rozwijamy wyobraźnię i wspomagamy w rozwoju pięknego małego człowieczka”.

ZAPRASZAMY do „ZIELONEGO DOMKU”

Kącik Rodzica

Wpisz nazwę użytkownika i hasło