parę słów ... o NAS

Przedszkole Zielony Domek to:

• radosna zabawa,AAD 7484przedszkole
  • twórcza i domowa atmosfera,
  • zajęcia: muzyczne, rytmiczne, taneczne, plastyczne, przyrodnicze, ruchowe, karate, itp.,
  • angielski na wesoło każdego dnia,
  • małe grupy,
  • bezpieczne warunki i troskliwa opieka,
  • wykwalifikowany personel,
  • różnorodność innowacyjnych metod pracy z dziećmi,
  • promocja zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej,
  • duży plac zabaw w "Zielonym Ogrodzie" ,
  • imprezy okolicznościowe, bale, grille, wycieczki, występy grup teatralnych oraz muzycznych,
  • urozmaicone, pyszne posiłki przygotowane i przywożone przez wyspecjalizowaną firmę cateringową,

Przedszkole Zielony Domek działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Kielce Nr 69 z dn. 17.09.2010r.
W Przedszkolu „ZIELONY DOMEK” prowadzimy działalność wychowawczo-dydaktyczną wśród dzieci w wieku 2,5-5 lat. W Programie Wychowania i Nauczania wykorzystujemy elementy najnowszych metod światowych autorytetów w dziedzinie pedagogiki i psychologii przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, a kreatywni i otwarci nauczyciele doskonale łączą wszelkie metody nauczania z inspiracjami i potencjałami dzieci.
Priorytetem naszej placówki jest uszczęśliwianie dzieci, rozwijanie ich indywidualnych zdolności, umiejętności oraz zainteresowań , dzięki szerokiemu wachlarzowi zabaw, gier, zajęć ruchowych również na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, na placu zabaw, w pełni wyposażonym, zajęć plastycznych, rytmiczno-umuzykalniających, logopedycznych, a także zajęć "angielski na wesoło" każdego dnia. Dbamy o promowanie wśród dzieciaczków zdrowego stylu życia. Jesteśmy uczestnikami kampanii "Żyj zdrowo" organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. Małe grupy dzieci , czuła i troskliwa opieka wykwalifikowanej kadry w rodzinnej atmosferze znacznie ułatwia maluszkowi wkroczenie w świat nauczania przedszkolnego, które to jest przedsionkiem coraz bardziej wymagającej nauki szkolnej.

Liczebność grupy

Opiekunowie

dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat

15 dzieci