Przedszkole i Żłobek

Zielony Domek

Miejsce, w którym dzieci czują się jak w domu. Radosna zabawa, angielski na wesoło każdego dnia, małe grupy. Bezpieczne warunki i troskliwa opieka, wykwalifikowany personel.

zobacz naszą ofertę

Przedszkole

W naszym przytulnym przedszkolu panuje domowa atmosfera, zapewniająca maluchom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Codzienne zajęcia z angielskiego, wzbogacone o kreatywne metody nauczania, umożliwią Twojemu dziecku płynne opanowanie języka obcego. Dodatkowo, prowadzimy zajęcia ruchowe, sportowe i muzyczne, które rozwijają zdolności motoryczne i artystyczne maluchów.

Żłobek

To miejsce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rosnąć i rozwijać się, otoczone troskliwą opieką. Nasz żłobek zapewnia maluchom przyjazne i bezpieczne środowisko, sprzyjające ich wszechstronnemu rozwojowi.

Nasze przedszkole

Nasze przedszkole powstało z pasji i miłości do dzieci, a naszym głównym celem jest zapewnienie im bezpiecznego i inspirującego miejsca do rozwoju. Pragniemy, aby każde dziecko mogło swobodnie rozwijać swoje pasje, dlatego w naszej placówce stawiamy na nowoczesne i skuteczne metody edukacyjne, które przeplatają naukę z zabawą. Nasza przyjazna i troskliwa kadra pedagogiczna dba o to, aby maluchy czuły się tu jak w domu, jednocześnie rozwijając się intelektualnie i emocjonalnie.
  • Język angielski jest nieodłącznym elementem naszego programu edukacyjnego, który ma na celu nie tylko rozwijanie umiejętności językowych dzieci, ale także otwieranie ich na nowe możliwości komunikacji i poznawania świata. Dzięki codziennym zajęciom z angielskiego, maluchy mają okazję swobodnie posługiwać się tym językiem i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i zachęcającej atmosferze.

• Zajęcia ruchowe, sportowe i muzyczne, które rozwijają zdolności motoryczne i artystyczne maluchów.

• Małe grupy.

• Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, dlatego każdy kąt naszego przedszkola oraz teren wokół niego jest monitorowany, zapewniając spokój rodzicom i pełną ochronę dla dzieci.

• Dni tematyczne

• Nowoczesne metody edukacyjne, które są dopasowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Nasze podejście opiera się na interaktywnych zajęciach, rozwijających eksplorację i samodzielność dzieci, oraz nauczaniu poprzez doświadczenie.

• Posiadamy salę sportową wyposażoną w mini siłownię. Promujemy zdrowy tryb życia poprzez regularne zajęcia sportowe, które nie tylko wspierają rozwój fizyczny, ale także kształtują nawyki zdrowego trybu życia już od najmłodszych lat.

• Duży plac zabaw w "Zielonym Ogrodzie"

• Prowadzimy zajęcia kulinarne, które pozwalają dzieciom na odkrywanie tajników zdrowego odżywiania oraz rozwijanie swojej kreatywności w kuchni.

• Zapewniamy codziennie trzy pyszne posiłki: śniadanie w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowy obiad oraz popołudniowy podwieczorek.

• Opieka logopedyczna oraz psychologiczna

• Warsztaty edukacyjne takie jak zajęcia z zakresu robotyki, przyrody, ekologii.

• Regularne koncerty z udziałem Filharmonii Świętokrzyskiej

• Warsztaty teatralne